2. Sınıf Eldesiz Toplama ve Çıkarma İşlemi Soru Çözümleri

Çocuklar merhaba sitemizde ağırlıklı olarak ilköğretim sbs tarzı derslere önem veriyoruz sitemizde bütün konuları profesyonelce hazırlamış olan hocalar tarafından anlatılmaktadır. sitemizde beğenmediğiniz konuları site altından yorum larınızı yazarak iletebilirsiniz biz sizin için açlışıyoruz….
Merhaba Çocuklar , 2. sınıf matematik soru çözümlerine devam ediyoruz. Bugün ilk olarak eldesiz toplama ve çıkarma işlemi soruları ile ilgili videomuz ekranlarınızda olacak.. Toplama ve Çıkarma işlemlerini yaparken zorlanmadan yaptığımız bir konudur diye düşünüyorum. Eldeler işin içine girmediğinden bu soruları rahatlıkla çözebilirsiniz. Çözemediğiniz yerlerde çözümlerine bakarak çözümü anlamaya çalışın.. 2. Sınıf Eldesiz Toplama ve Çıkarma İşlemi Soru Çözümleri , 2. Sınıf Eldesiz Toplama ve Çıkarma İşlemi , eldesiz toplama işlemi, eldesiz çıkarma işlemi

Rastgele Yazılar

2. Sınıf Eldesiz Toplama ve Çıkarma İşlemi Soru Çözümleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Benzer yazılar

DMCA.com