2012-2013 Kredi Yurtlar Kurumu Burs Sonuçları Açıklandı Tıkla Öğren

KYK tarafından burs almak için başvuran 661 bin 742 öğrencinin değerlendirme sonuçları 26 Kasım 2012 Pazartesi günü açıklandı.KYK burs sonuçlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.KYK burs sonuçları için öğrencilerin ( www.kyk.gov.tr ) T.C kimlik numaraları girilerek öğrenilebilecek.Burs almak için başvuru yapan öğrenciler bu sonuçlarla birlikte öğrenim gördükleri süresince KYK’dan belirlenen burs paralarını alabilecekler.

KYK SONUÇLARI İÇİN  TIKLAYIN

DOĞRUDAN SORGULAMA İÇİN (TC KİMLİK NO İLE)

 

Öğrenciler Taahhüt Senetlerini, 28 Kasım - 30 Aralık 2012 tarihleri arasında herhangi bir noterde; vergi, resim ve harç ödemeksizin tanzim ve tasdik ettirdikten sonra, 30 Aralık 2012 tarihi mesai saati bitimine kadar Kredi Yurtlar Kurumu bölge ve/veya yurt müdürlüklerine teslim edecek.

Bölge ve/veya yurt müdürlüğü bulunmayan yerlerde ise “Söğütözü Mah. 2176. Sok. No:25 Çankaya/Ankara” adresindeki Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğüne posta ile veya elden teslim edilebilecek.

 

KYK 2012 Burs sonuçları, 2013 KYK burs sonuçları açıklandımı ?, KYK sonuçlarını nereden öğrenebilirim, KYK burs sonuçları ne zaman açıklanıyor, 2013 KYK burs sonuçları ne zaman açıklanıyor,

Rastgele Yazılar

2012-2013 Kredi Yurtlar Kurumu Burs Sonuçları Açıklandı Tıkla Öğren yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Benzer yazılar

DMCA.com