2012-2013 Üniversite Kayıtları Ne Zaman Başlayacak?

2012-2013 dönemi üniversite kayıtları başlıyor.Bu yıl sınavlardan başarılı olan öğrenciler tercihleri doğrultusunda gireceği üniversiteler için kayıt tarihleri belirlendi.Sonuçlara göre programlara yerleştirilen öğrenciler kayıt tarihleri şu şekilde.

Üniversite kayıt işlemleri bütün üniversitelerde 03.9.2012 – 07.9.2013 tarihleri arasında yapılacaktır.ÖSYM sonuçlarına göre herhangi bir programa yerleştirilen adayların bu tarhler arasında kayıt yaptırmaları gerekiyor.Belirlenen tarihler arasıdna kayıt yaptırmayan öğrenciler’in kayıt işlemleri dondurulacak ve sonraki seneyi beklemek zorunda kalacaklardı.

Şimdiden kazanan adayları konuanlatim.net olarak tebrik ederiz…

 

 

 

 

 

2012-2013 üniversite kayıtları, universite kayıtları ne zaman başlıyor, üniversite ek kontenjan başvuruları, 2012-2013 üniversite taban puanları, üniversite taban puanları,

Bu Yazılarada Bakabilirsiniz

2012-2013 Üniversite Kayıtları Ne Zaman Başlayacak? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Benzer yazılar

DMCA.com