2012 LYS Mantık Soru ve Cevapları

2012 LYS devam ediyor.Geçtiğimiz günlerde yapılan bölümlerin cevaplarını sitemizdeki videolardan takip edebilirsiniz.LYS 4 Mantık bölümünde çıkan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.Sınavlar 24 hazirana kadar devam edecek. LYS’de adaylar 5 ana bölümden ayrı sınavlarda ter dökecekler.Bunlar Yabancı Dil, Sosyal Bilimler, Edebiyat-Çoğrafya, Matematik-Geometri veFen Bilimleri..Bu bölümlerin ortalamasıyla ortaya çıkan puanınız hesaplanacak ve buna göre yerleşmek istediğniz bölüm için elde edeceğiniz puanı göreceksiniz.

 

 

2012 LYS soru ve cevapları, LYS cevap anahtarı, 2012 LYS 4 Mantık soru ve cevapları, 2012 LYS 4 Coğrafya soru ve cevapları, LYS matematik soru ve cevapları, LYS de çıkmış sorular, 2012 LYS çıkmış sorular, LYS sınavları ne zaman, LYS puan hesaplama,

Bu Yazılarada Bakabilirsiniz

2012 LYS Mantık Soru ve Cevapları yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Benzer yazılar

DMCA.com