3. Sınıf 3 Basamaklı Sayılar ekol hoca sbs ders izle

Evet çocuklar artık git gide basamak sayılarını arttırıyoruz.2 basamaklı sayıları işlediğimize göre şimdi 3 basamaklı sayılara geçiyoruz.. Üç rakamla yazılan sayılar , üç basamaklı sayılardır. Üç basamaklı sayıları yazdıktan sonra , iki basamaklı sayıları nasıl basamak değerlerine ayırıp inceliyorduk , şimdi üç basamaklı sayılarıda basamak değerlerine ayırıp inceleyeceğiz..

Amacımız ne biliyormusunuz çocuklar ders eğitim hergün bağırıyoruz ya eğitim şart işte bu eğitimin şart olduğunu piyasaya duyurmak bu eğitimin şart olduğunu herkeze her nesil öğrenciye öğretmek ve her öğrencinin çalışkan her öğrencinin başarılı olmasını sağlamaktır lütfen arkadaşlar biz sizlerin zeki olmasını ders çalışmasını istiyorsunuz kendiniz için yapmasanızda aileniz vatanınız için yapınız….

Bu Yazılarada Bakabilirsiniz

3. Sınıf 3 Basamaklı Sayılar ekol hoca sbs ders izle yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Benzer yazılar

DMCA.com