3. Sınıf Büyüklük – Küçüklük İlişkileri ekol hoca ders izle

Bu videomuzda iki basamaklı sayılarsa büyüklük ve küçüklük ilişkilerini inceleyeceğiz. Örneklerimizde verilen sayıları ilk önce basamak değerlerine ayıracağız. Ardından hangi sayının büyük yada küçük olduğunu söyleyip sembolleri ile göstereceğiz.. Amacımız ne biliyormusunuz çocuklar ders eğitim hergün bağırıyoruz ya eğitim şart işte bu eğitimin şart olduğunu piyasaya duyurmak bu eğitimin şart olduğunu herkeze her nesil öğrenciye öğretmek ve her öğrencinin çalışkan her öğrencinin başarılı olmasını sağlamaktır lütfen arkadaşlar biz sizlerin zeki olmasını ders çalışmasını istiyorsunuz kendiniz için yapmasanızda aileniz vatanınız için yapınız….

Rastgele Yazılar

3. Sınıf Büyüklük – Küçüklük İlişkileri ekol hoca ders izle yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Benzer yazılar

DMCA.com