4. Sınıf – Dört Basamaklı Doğal Sayılarda Toplama İşlemi indir

Eldesiz Dört Basamaklı Doğal Sayılarda Toplama İşleminde ilk önce toplama işlemine birler basamağından başlanır.. Her basamaktaki sayılar onun çizgisinde alta yazılır. Eldesiz toplama işlemi ile ilgili örnekleri kavradığınızda , Eldeli toplama işlemini işleyeceğiz.. O biraz daha karışık ama korkmayın öğreneceksiniz:)
4. sınıf derslerini izleyebileceğiniz mükemmel bir siteye hoş geldiniz arkadaşlar sitemizde her türlü 4. sınıf konuları mükemmel bir şekilde bulabilirsiniz konularımızı her türlü hocalardan örneklerle flaşhlarla animasyonlarla sunulmıuş bir vazıyette mevcuttur.

Bu Yazılarada Bakabilirsiniz

4. Sınıf – Dört Basamaklı Doğal Sayılarda Toplama İşlemi indir yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Benzer yazılar

DMCA.com