4. Sınıf Kesirler Konu Anlatimi ekol hoca sbs ders izle

Matematikinin temelini oluşturan ünitelerden olan kesirler konusu çok önemli. Şimdi işleyeceğimiz videmuzda kesirleri ve kesir problemlerini göreceksiniz. KEsir problemlerini kolay çözmenin yöntemleri videomuzun en başında veriliyor. Dikkatli dinleyip öğrenmeye çalışın. Videomuzda bir sürü çözümlü örnekler yer almaktadır. 4. sınıf derslerini izleyebileceğiniz mükemmel bir siteye hoş geldiniz arkadaşlar sitemizde her türlü 4. sınıf konuları mükemmel bir şekilde bulabilirsiniz konularımızı her türlü hocalardan örneklerle flaşhlarla animasyonlarla sunulmıuş bir vazıyette mevcuttur.

Bu Yazılarada Bakabilirsiniz

4. Sınıf Kesirler Konu Anlatimi ekol hoca sbs ders izle yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

One Comment »

  • kjkj gnhj demiş ki:

    ben giremedim açılmıyor

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Benzer yazılar

DMCA.com