6. Sınıf Katı, Sıvı ve Gaz Halindeki Maddelerin Tanecikli Yapısı sbs ders izle konu anlatımı

6. sınıf ders ve konu analtımlarımıza başlıyor bulunmaktaız işte sizlere bu dersimizzde sbs ye yönelik okul erslerine yönelik derlsleri sunuyoruz uarım beğenirsiniz sizin beğenmeniz demek bizim diğer videolara başka içerikler eklememizie nedendir sadece ama sadece amacımız sizin beğenmeniz sizin siteden faydalanmanızdır…
6. Sınıf fen bilgisi dersinin temel ünitelerinden olan katı , sıvı ve gaz halindeki maddeleri işlemeden öğrencilere anlatabileceğiniz bir animasyon.. Hem bu öğrencilerinizin işleyeceğiniz konuda daha aktif olmasını sağlar. Katı, Sıvı ve Gaz Halindeki Maddeler,Katı, Sıvı ve Gaz Halindeki Maddeler özellikleri,Katı, Sıvı ve Gaz Halindeki Maddeler ders notları ,Katı, Sıvı ve Gaz Halindeki Maddeler 6. sınıf type="application/x-shockwave-flash"
src="http://www.dersizlesene.com/var/player/jw_player.swf"
width="580"
height="380"
allowscriptaccess="always"
allowfullscreen="true"
allownetworking="all"
flashvars="file=http%3A%2F%2Fwww.vitaminogretmen.com%2F_docs%2Fvideo%2FKATISIVIGAZ.flv&image=http%3A%2F%2Fwww.dersizlesene.com%2Fvar%2Fvideo%2Fimage%2F824b693112e601dee16a36fb39e1da2ac5f25aa882bae434eca24452b28aafc2a87ff679a2f3e71d9181a67b7542122c.jpg&type=video"
/>

Bu Yazılarada Bakabilirsiniz

6. Sınıf Katı, Sıvı ve Gaz Halindeki Maddelerin Tanecikli Yapısı sbs ders izle konu anlatımı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

One Comment »

  • mustafa demiş ki:

    çok güzel ders çalıştırıyor

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Benzer yazılar

DMCA.com