7. Sınıf Rasyonel Sayılarla Çıkarma İşlemi Video Ders ders izle dersleri konusu

matematik acebir denince aklımıza gelen ilk konulardan biridir konuanlatim.net işte arkadaşlar bizim böyle bir numaralı olmamızın sebebi nedir biliyormusunu kaliteli ve özgün sunular sizlere sunmak yoksa hiçbir eksiğimiz yok diğer sitelerden biz konularımızı kendimiz buluruz getirriz başkaları ise çalar. biz çalan değil çaldıranız…:)
Paydaları eşit rasyonel sayılarla çıkarma işlemi yapılırken , sayıların paydaları arasında işlem yapılır. Ortak payda , payda olarak aynen yazılır. Paydaları eşit olmayan rasyonel sayılarla çıkarma işlemi yapılırken , paydaları eşitlenerek paydaları eşit rasyonel sayılarla olduğu gibi çıkarma işlemi yapılır. 7. Sınıf Rasyonel Sayılarla Çıkarma İşlemi Video Ders , 7. Sınıf Rasyonel Sayılarla Çıkarma İşlemi soruları , 7. Sınıf Rasyonel Sayılarla Çıkarma İşlemi soru çözümleri , 7. Sınıf Rasyonel Sayılarla Çıkarma İşlemi testleri , 7. Sınıf Rasyonel Sayılarla Çıkarma İşlemi alıştırmaları

Rastgele Yazılar

7. Sınıf Rasyonel Sayılarla Çıkarma İşlemi Video Ders ders izle dersleri konusu yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Benzer yazılar

DMCA.com