AÖF Kitap Dağıtımı İnternet Üzerinden Kitap İndirmek

Açık öğretim fakültesi öğrencileri kayıt yenileme ve yeni dönem kayıtları yaptırdıktan sonra kitaplar için başvuru yapıyor.Bazı durumlarda kitapların eksik verildiği ve daha sonradan kitapların temin edilebileceği AÖF büroları yetkililerince öğrencilere söyleniyor.Ancak yeni kredili sistem ile birlikte sınavların hem erken olması hemde final sınıvı ile arasında 1 aylık bir zaman dilimi olması öğrencileri zor durumda bıraktı.

Kitaplar İnternet Üzerinden İndirilebilir mi ?

Bazı bürolarda eksik olan kitapların internet ortamından temin edilebileceği ve PDF olarak indirilebileceği yönünde yazılar asıldığı görüldü.Ancak verilen internet sitesi üzerinde böyle dökümanların varolmadığı görüldü.Bürolarda aşırı yoğunluktan kaynaklı sıkıntılar yaşandığı ve bundan kaynaklı yazıların asıldığı düşünülüyor.

 

AÖF kitap dağıtımı, AÖF kitapları ne zaman dağıtılıyor, İnternet üzerinden AÖF kitapları indirilebilirmi, AÖF kamu maliyesi, AÖF istatistik kitapları, AÖF iktisada giriş Kitapları, AÖF matematik kitap indir, internetten AÖF kitapları indirme,

Rastgele Yazılar

AÖF Kitap Dağıtımı İnternet Üzerinden Kitap İndirmek yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Benzer yazılar

DMCA.com