çarpım tablosu öğrenme videosu

çarpım tablosu öğrenme videosu

arkadaşlar çarpım tablosunu öğrenmek zor dediler ve bizde bu tezi çürütmek için sizlere çarpım tablosu öğrenme videoları yayınlıyoruz videolar profesyonel hocalarımızı tarafından ismetpaşa ilköğretim hocaları tarafından hazırlaıp sizlere sunuluyor umarım beğenirsiniz biz beğendik…

 

Bu Yazılarada Bakabilirsiniz

çarpım tablosu öğrenme videosu yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

One Comment »

  • Ninio demiş ki:

    İlginiz ie7in teşekkfcrler.Bfctfcn dfcnyada yeni otomobil tnislertede f6le7fcmler (f6zel bir durum olmadıke7a) orijinal lastiklerle yapılır. Bizim testlerimizde de arae7larda fcreticinin o marka-model-donanım seviyesindeki fabrika e7ıkış lastikleri var.Testten f6nce lastik hava basıne7larını kontrol ediyoruz.Test ettiğimiz Hyundai Accent Blue, Mode donanım seviyesindeydi ve aracın orijinal lastikleri 195/60 R16 ebadında Kumho Solus KH17.Alt donanım Prime’da lastik f6le7fcleri 175/70 R14.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Benzer yazılar

DMCA.com