Edat, Bağlaç, Ünlem, Eylem ygs lys konu anlatımı konusu dersi zle özel ders 2012

cümle türleri konusunun ders anlatımına hoş geldiniz dersimizi bir kaç bölümden olurturarak anlatacağız arkadaşlar konuyu anlatırken derse odaklanmanız şart türkçe kolay bir şekilde anlaşılabilir değil çok kitap okumanız çok çalışmanız ve soru çözmeniz şart şayet iyi bi puan yapmak istiyorsansa ygs sınavında 36-37 net bırakman lazım buda günde en az 300 türkçe sorusu çözmektir eğer bunu başaracağına inanıyorsansa sen profesyonel olma yolundasın…
EDAT: Başlı başına anlamı olmayan sözcükler ve kavramlar arasında anlam ilgisi kuran sözcüklerdir. Tek başına cümleye anlam kazandırdığı gibi birlikte kullanıldığı sözcüklere sıfat zarf öbeğide oluşturabilir.

BAĞLAÇ: Başlı başına anlamları olmayan cümleleri ya da eş görevli kelimeleri kelime öbeklerini hem biçimce hem de anlamca birbirine bağlayan sözcüklerdir.

ÜNLEM: Bir heyecanın etkisiyle duygularımızı canlı bir biçimde anlatmaya yarayan kelimelerdir.

Bu Yazılarada Bakabilirsiniz

Edat, Bağlaç, Ünlem, Eylem ygs lys konu anlatımı konusu dersi zle özel ders 2012 yazısına ait etiketler : , , , , , , ,
Edat, Bağlaç, Ünlem, Eylem ygs lys konu anlatımı konusu dersi zle özel ders 2012 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Benzer yazılar

DMCA.com