Özel Eğitim Öğretmenliği Taban Puanları

Özel Eğitim Öğretmenliği Taban Puanları

2012 Yılında Üniversite tercihi yapacak olan ve Özel Eğitim Öğretmenliği bölümünü seçecek üniversite adayları için Özel Eğitim Öğretmenliği Taban Puanları ile Özel Eğitim Öğretmenliği 2011 YGS LYS Yerleştirme Başarı sıralamasını sırasını sayfamıza ekledik.  Bu puanlar 2011 Üniversitesi yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2012 YGS ve LYS’ye girip tercih yapacaklar bu puanları göz önünde bulundurmalılar .  2011 2012 Özel Eğitim Öğretmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması :

Bölüm Üni.Adı Fak/Y.O. Puan Türü Kon Taban Tavan
Özel Eğitim Öğretmenliği Mustafa Kemal Üniversitesi (Hatay) Eğ.Fak. YGS-4 36 428.126 500.157

Özel Eğitim Öğretmenliği Bölümü Taban Puanları 2011 2012, Özel Eğitim Öğretmenliği Başarı Sırası sıralaması 2011 2012,Özel Eğitim Öğretmenliği Bölümü Olan Üniversiteler, Özel Eğitim Öğretmenliği Puanı 2012, Özel Eğitim Öğretmenliği Puan Türü, Özel Eğitim Öğretmenliği Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir, Özel Eğitim Öğretmenliği YGS LYS Taban ve Tavan Puanları 2012,Özel Eğitim Öğretmenliği Bölümü Hangi Üniversitelerde Var, Özel Eğitim Öğretmenliği Kontenjanları 2011 2012 1. Öğretim 2. İkinci Öğretim

Özel Eğitim Öğretmenliği Bölümünü Seçmeyi mi Düşünüyorsunuz? Bu Bölüm Hakkında Görüşlerinizi Bizlerle Hemen Paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki Yorum Kutucuğunu Kullanarak yorumlarınızı hemen yazın.

 

Rastgele Yazılar

Özel Eğitim Öğretmenliği Taban Puanları yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Benzer yazılar

DMCA.com