sbs 7, sınıf Tam Sayılar Konu Anlatımı ders izle dersleri konusu

matematik acebir denince aklımıza gelen ilk konulardan biridir konuanlatim.net işte arkadaşlar bizim böyle bir numaralı olmamızın sebebi nedir biliyormusunu kaliteli ve özgün sunular sizlere sunmak yoksa hiçbir eksiğimiz yok diğer sitelerden biz konularımızı kendimiz buluruz getirriz başkaları ise çalar. biz çalan değil çaldıranız…:)
Tam Sayılar, + işaretli sayılara pozitif tam sayılar, – işaretli sayılara ise negatif tam sayılar denir.

0 ( sıfır ) sayısının işareti yoktur. Sıfır sayısı pozitif sayılar ile negatif sayıları birbirinen ayıran bir sınırdır.Tam Sayılar Konu Anlatımı , Tam Sayılar Konu Anlatımı video ,Tam Sayılar Konu Anlatımı 6. sınıf , Tam Sayılar Konu Anlatımı 7. sınıf , Tam Sayılar Konu Anlatımı 9. sınıf , Tam Sayılar Konu Anlatımı video ,

Rastgele Yazılar

sbs 7, sınıf Tam Sayılar Konu Anlatımı ders izle dersleri konusu yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Benzer yazılar

DMCA.com