Türkçe Çalışma Kitabı ve Cevapları 5.Sınıf İçin İndir

Bu bölümde 5. Sınıf Türkçe çalışma kitabı ve cevaplarını bulabilirsiniz.Sizler için, bilgisayarınza indirip testleri çözebilirsiniz.Okulda işinize yarayacak olan testler sizler için bir araya topladık sınavlarda işinize çok yarayacaktır.5.Sınıf Türkçe dersi müfredatına uygun soruları bulabilirsiniz.başarılar dileriz..

Aşşağıdaki Linke Tıklayarak İndirebilirsiniz.

 

Dosyayı İndir

 

 

5. sınıf türkçe testleri indir, 2011-2012 türkçe testleri indir, 5. sınıf türkçe indir çöz, Türkçe, türkçe testleri video anlatım, 5.sınıf türkçe testi dosyasını indir, 5.sınıf türkçe testi download, 5.sınıf türkçe çalışma kitabı indir,

Bu Yazılarada Bakabilirsiniz

Türkçe Çalışma Kitabı ve Cevapları 5.Sınıf İçin İndir yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

4 Comments »

 • elif dündar demiş ki:

  siz nası bunları yapıyosunuz ya?

 • eda demiş ki:

  süperrr ya

 • azra nur demiş ki:

  ya ya süper

 • kader demiş ki:

  ya saolun ama ben aradıgım şeyi bulamadım

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.

Benzer yazılar

DMCA.com